18 Şubat 2013 Pazartesi

Moda ve Erkek

Moda'ya erkek ve kadın bakışı

"Erkekler de kadınlar kadar modayı takip ediyor mu?" bu soruyla başlayalım. Kadınlar her zaman kendilerine özen göstermeyi sever ve güzel görünebilmek için saatler harcarlar. Buna alışverişleri de dahil. Yanlarında torba taşıyıcı almadan alışverişe gitmeyen tanıdıkları herkesin vardır. Kendilerine o kadar çok özen gösterirler ki gidecekleri program için saatler öncesinden hazırlanmaya başlarlar. Makyaj, bluz, kot, elbise, ayakkabı, takı seçimlerinde başarılı bir kadının harcadığı 2 saati ve kendine gösterdiği özeni direk göze çarpar.

Biz erkekler yalnızca 10 dakikalık hazırlanmayla kendimizi dışarı atıveririz. Aynaya baktığımızda insana benzememiz yeterlidir. Ancak şunu farketmeliyiz ki onlar Havva kimliğinden bu kadar uzaklaşmışken bizde Adem karakterini bir kenara bırakmalıyız. Gömlek, t-shirt, kot, canvas, ayakkabı, cüzdan, kaban, mont ile
dolu bir dolap ve birazda zevk ihtiyacımız olan.

.

Evden çıkarken kot & t-shirt sezonu kapandı!

Sabah çıkarken dahi olsa en azından bir renk uyumu yakalanmalı, en azından saçlara bir şekil verilmeli. Giyimine özen gösteren erkek her zaman bir adım öndedir. Bu günü başlangıç günü yapıp dolaba çeki düzen verme ve yarın için bir kombin seçme zamanı geldi.

Giyinmeodası, erkeklerinde kendine özen göstermesi, moda ile haşır neşir olması ve bakımsız erkek figürünü yok etmek sizlerle buluştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder