3 Mart 2014 Pazartesi

ZARA'da ceket sezonu !!   Ceketler Kombinlerimizin olmazsa olmazı iken, Zara'nın yeni sezon ceketlerinden bahsetmek kaçınılmaz... Bu sezon ceketlerinin hepsi farklı tarzlarda ve çok başarılı..

Ceket dediğimiz zaman illa şık olacağız anlamına gelmiyor. 'Street style' denilen sokak stilinde çok sık tercih edilen bir parça. Zara burada Channel tarzı ceketi, dantelli siyah elbiseyle kombinlemiş. Siz de içine baskılı, yazılı bir t-shirt ile kombin yapabilirsiniz.Özellikle sarı renk bu sene gözümüze çok çarpıyor, baharda mevsimlik ceketler tercih ettiğimiz için artık renklenmenin tam zamanı. Üzerinizde güzel duracağının garantisini verebilirim :)
 


           Siyah dar paça ve dizlerinden hafif yırtık kot benim en sevdiğim pantolanlarımdandır, dolabımızda illaki yırtık olmasa bile hepimizin siyah kotu veya taytı vardır.Onların üzerine bu uzun coat çok uyumlu olacaktır.
 


     Yeni sezon demişken turuncudan söz etmeden geçemem. Zara, hem uzun coatlarda, hem de kısa blazer ceketlerinde en az sarı kadar turuncu tonlarına da yer vermiş.
 

Bu yeşil, kısa spor ceketi de çok şık. Dökümlü modeli sizi rahat ve gösterişli kılacak.
T-shirtlerinizin üzerine alabileceğiniz bir ürün .


     


   Ayrıca, boyfriend kotların üzerine tarzınızı ortaya koymak istediğiniz zaman blazer ceketler tercih edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder