11 Mart 2014 Salı

ZUAHIR MURAD  ZUHAIR MURAD

     Tasarım dediğimizde bu ünlü modacının sanatından söz etmemek olmaz.          1970 Lübnan doğumlu modacı, 2001 yılında Paris Moda Haftası'na katılarak bir çok ülkede tanınmaya başladı.


  Dünyaca ünlü sanatçıların dikkatini çeken Zuhair Murad; Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Christina Aquilera, Nina Dobrev gibi isimlere özel elbiseler tasarlamıştır.
     Kristen Stewart, Sofıa Vergara ve daha bir çok ünlü ismin şıklık yarışında olduğu ödül törenlerinde tercihleri Zuhair Murad'tan yana olmuştur.
     Seksi, feminen ve gösterişli bir tarza sahip olan tasarımcı; parlak, transparan ve işlemesi bol elbiseler hazırlıyor. 

  Ünlü tasarımcı doğunun gösterişli ve oryantalist havasıyla, batının asaleti ve zarafetini birleştirdiği tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.
               Gözünüzü alamadığınız bu tasarımlar ince işciliği, yerinde dekolteleri ve taransparanlığı dantel işlemeleri ile vermesiyle başarıyı beraberinde getiriyor.

    Elbetteki gelinliklerinden bahsetmeden olmaz.Her detayında kendi imzasını taşıyan birbirinden zarif ve şık gelinlikler ünlü modacının kaleminden çıkıyor.. http://www.zuhairmurad.com/pages.aspx?pageid=1321              
Kendi sitesinden de ziyaret edip bu şık tasarımlarla tanışabilirsiniz  
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder